Gwarancje

5/5 - (1 vote)

Jeśli już piszemy jakieś prace, to wszystkie piszemy od podstaw. Nie kopiujemy z Internetu, nie kopiujemy starych prac.  Dajemy na to gwarancje. Przecież i tak wszystko by wyszło w systemie antyplagiatowym.

Aktualizacja 22.11.2021

Niestety, przestaliśmy pomagać w pisaniu prac mgr i innych prac. Wszystkie prace, które zaczęliśmy pisać – skończymy, ale nowych zleceń na pisanie prac już nie przyjmujemy.

Nasza decyzja ma podstawy wyłącznie ekonomiczne – jeśli za ośmiogodzinny dzień pracy możemy otrzymać po odliczeniu podatków i składek mniej niż 200 zł, to dziękujemy, ale jednak nie będziemy tego kontynuować. Ta stawka mogła nas satysfakcjonować kilka lat temu. Dzisiaj już nie. Ceny usług pisania prac nie rosną od 20 lat – 20 lat temu stawka za stronę wynosiła od 20 do 30 zł i dzisiaj jest tak samo. Za to dolar zamiast 2 zł kosztuje 4 zł, za litr paliwa zamiast 2 zł płacimy 6 zł, w Biedronce zamiast 1500 zł zarabia się 4000 zł i ma się do tego płatne urlopy, których my nie mamy – nie pracujesz nic nie masz.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę, ale więcej prac już nie będziemy pisać. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to zawsze można skorzystać z innych serwisów – z prawej strony można znaleźć linki do nich. Pozdrawiamy.